X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Firmy ubezpieczeniowe nie wywiązują się z obietnic szybkiej pomocy drogowej

2010-02-01 08:52 poniedziałek
Firmy ubezpieczeniowe nie wywiązują się z obietnic
W ostatnim czasie zima przysporzyła sporych problemów nie tylko kierowcom samochodów, ale także firmom ubezpieczeniowym. Nie mogą one dotrzymać składanych obietnic dotyczących czasu oczekiwania na pomoc.

W razie wypadku, klienci, nawet ci, którzy wykupili najdroższe pakiety, muszą czekać na pomoc drogową nawet parę godzin. Ubezpieczyciele zdają sobie sprawę ze złej jakości swoich usług, dlatego niektórzy proponują niezadowolonym klientom różne rekompensaty np. Hestia daje 10 % upust na kupno pakietów obejmujących ubezpieczenie komunikacyjne, mieszkania czy od nieszczęśliwych wypadków. Firma PZU dwukrotne powiększyła obsadę centrum alarmowego i uprzedzają swoich klientów o wydłużonym czasie oczekiwania na pomoc drogową.

Według obietnic firm ubezpieczeniowych na pomoc powinno czekać się około 30 minut. Niestety w obecnie czas ten jest bardzo wydłużony, nawet do kilku godzin. Przyczyną takiej sytuacji jest fakt, że towarzystwa ubezpieczeniowe korzystają z usług tych samych firm asystenckich.

Źródło: Gazeta Wyborcza

AZ« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Aktywa netto funduszu - suma składek wpłacanych przez ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.